Kāpēc tiek spēlēts Hokejs?

  • By admin
  • May 11, 2015
  • Comments Off on Kāpēc tiek spēlēts Hokejs?

Tas, kāpēc cilvēki spēlē spēles izsenis jau ir bijis ļoti interesants jautājums un uz šo arī ir atrastas atbildes, jo spēlējot spēles cilvēks var gan morāli gan fiziski sagatavoties īstās dzīves briesmām un pārbaudījumiem, bet tas, kāpēc cilvēki skatās, kā citi spēlē spēles ir jau daudz sarežģītāk un šajā nodarbē ir daudz vairāk slikto lietu nekā labo, jo būtībā cilvēki visu spēles laiku sēž krēslā un skatās, kā notiek šāda spēle un tas, vai tas tiek darīt savās mājās vai arī stadionā jau ir mazsvarīgi.

Sporta spēļu vērošanā iesaistās lielākā daļa cilvēces un tad, kad pa televīziju iet kāda populāra sporta pārraide daudzi cilvēki tai ir vienkārši pielīmēti un tajā laikā nedrīkst darīt neko citu, jo šīs pārraide taču notiek tiešraidē. Būtībā es uzskatu, ka sporta skatīšanās ir pilnīga laika izšķērdēšana un tie, kas to dara vienkārši ir atkarīgi no šīs skatīšanās un nespēj racionāli padomāt, kāpēc viņiem tas ir nepieciešams un vai labāk nebūtu šos sporta veidus dzīvē izbaudīt nevis tikai skatīties? Ar sportošanu un spēļu spēlēšanu man nav nekādu problēmu, jo tās padara cilvēku atlētiskāku un nostiprina dažādas maņas, kā arī rada kopības sajūtu un socializēšanos, bet tad, kad sports tiek skatīts tā jau ir pavisam cita lieta, jo cilvēks vienkārši skatās, kā šo sporta veidu spēlē citu un fano par savu komandu.

Patreiz notiek Hokeja čempionāts un to vienkārši nevar neredzēt, jo visi ziņu portāli ir pilni ar šiem “jaunumiem” un liela daļa cilvēku vienkārši visu laiku gaida kad pienāks šīs nākamās spēles un tad fano par savu komandu. Bet tajā pat laikā taču cilvēki labāk varēja izglītoties, lasīt par politiku, zinātni vai kādu citu nozari nevis skatīties, kā 10 vīrieši uz slidām pa ledu trenkā ripu, lai to iedabūtu pretinieka vārtos. Protams sportā ir liela nauda, jo jebkurā vietā, kur ir iespējams saņemt cilvēku uzmanību un noturēt to būs iespējams izveidot reklāmas un tās pārdot un tāpēc arī sporta spēlēs starplaikos parasti ir piebāzts pilns ar reklāmām, kur tiek reklamēti visdažādākie produkti un pakalpojumi. Un piemēram šogad ir redzams, ka ātro kredītu industrija ļoti cenšas piedabūt sev jaunus klientus, jo tie reklamējas visur un tai skaitā arī televīzijā starp sporta pārraidēm.

Skatoties sportu cilvēki saņemt adrenalīnu jo viņu komanda uzvar vai zaudē, bet būtībā jau cilvēks pats neko tā īsti nedara un daudz labāk būtu, ja viņš būtu pats spēlējis kādu spēli vai arī sasniedzis kādu savu mērķi nevis tikai sekojis līdzi kā to dara citi cilvēki. Šī dilemma vienmēr ir bijusi sarežģīta un tā tā arī būs līdz cilvēki nesāks saprast, ka tajā laikā, kad tiek skatītas sporta pārraides daudz labāk varētu nodarboties pats ar sportu vai arī strādāt, lai sasniegtu savus mērķus nevis vienkārši izniekot savu laiku.

Categories: Uncategorized

Comments are closed.