Hokeja biļetes ar kredītu

  • By admin
  • November 15, 2015
  • Comments Off on Hokeja biļetes ar kredītu

Hokeja spēle ir viena no pasaules skatītākajām un arī slēptākajām spēlēm un tas tā it sevišķi ir pie mums Latvijā, kur ir vieni no kvēlākajiem hokeja faniem un lai gan Latvijā ir tikai nedaudz zem 6000 hokeja spēlētāju, tomēr mēs tiekam uzskatīta par Hokeja lielvalsti. Pasaulē pirmajā vietā Hokeja spēlētāju skaita ziņā ir Kanāda ar vairāk kā 700 tūkstošiem spēlētāju, bet otrajā vietā ir ASV ar 500 tūkstošiem spēlētāju. Interesanti ir tas, ka Kanāda ir vienīgā valsts pasaulē kur vairāk kā 2% no kopējās populācijas spēlē Hokeju, jo, piemēram Latvijā tikai vidēji 0.3 % cilvēku spēlē šo spēli.

Hokejs, protams, ir interesants sporta veids, kur mazajā laukumā visiem 10 spēlētājiem ātri kustoties nemitīgi notiek kaut kas interesants sākot no sadursmēm līdz pat kautiņiem un tieši tāpēc, ka tas viss notiek uz ledus, tas ir daudz interesentā. Bet vai tas ir pietiekoši interesanti, lai tu ņemtu kredītu hokeja biļešu iegādei?

Kredīti pamatā ir domāti, kā pakalpojumi, lai nosegtu neparedzētus un steidzamus izdevumus un tos parasti neiesaka ņemt izklaidēm. Bet, lai gan to tā neiesaka tomēr aizliegts tas nav un tas, savukārt, nozīmē ka tu vari paņemt kredītu, lai dotos uz Hokeja spēli, bet vai tas ir vajadzīgs un vai tā būs labs lēmums jau ir cits jautājums. Piemēram, es daudzas reizes esmu dzirdējis, ka cilvēki paņem atro kreditu un to izmanto, lai iegādātos Hokeja biļetes un kārtīgi atpūstos piektdienas vai sestdienas vakarā, bet pēc tam bez problēmām naudu atdod no nākamās algas. Bet ir dzirdēti arī gadījumi, kad cilvēks aizņemas naudu lai izklaidētos bet pēc tam viņam ir grūtības ar šīs naudas atdošanu. Viss jau laikam ir atkarīgs no tā, cik apzinīgs tu esi un kā tev iet ar kredītu atmaksu, jo ja tu vienmēr parādus atdod laikā, tad arī hokeja spēlei ņemts kredīts tev nebūs problēma, bet ja tev jau ir sabojāta kredītvēsture un tu neproti apieties ar parādiem, tad atkal paņemto šādu kredītu tu tikai sevi iedzīsi lielākā strupceļā un agri vai vēlu tev būs jāsaprot, ka tu aizņemties vienkārši nevari!

Hokejs un kredīti liekas, ka ir divas pilnīgi dažādas lietas, bet šādi apskatot ir redzams, ka bieži vien var atrast cilvēkus, kas lai dotos uz savu kārtējo Hokeja spēli aizņemas naudu un varbūt tas arī nemaz nav tik slikti, jo šādā veidā tiek iegūtas ļoti labas atmiņas un emocijas, kuras tad pēc tam izmantot, lai varētu atkal sākt strādāt un atpelnīt šo naudu, kas tik aizņemta.

Categories: Uncategorized

Comments are closed.