Hokeja aprīkojuma izmaksas

  • By admin
  • February 9, 2015
  • Comments Off on Hokeja aprīkojuma izmaksas

Daudziem no mums ir bijusi vēlme uzsākt spēlēt hokeju, it sevišķi tad, kad aktīvi jūtam līdzi mūsu izlases panākumiem, un gribam arī paši iztrakoties uzspēlējot mazliet hokeja. Bet bieži vien cilvēki atduras pret hokeja piederumu lielajām izmaksām un saprot, ka šāds prieks viņiem ir par sālītu, it sevišķi tad, ja šo spēli vēlies uzspēlēt tikai brīvdienu vakaros kopā ar saviem kolēģiem vaid raugiem. Bet cik tad īsti izmaksā viss hokejista piederums, un kas tad ir tiešām nepieciešams, bet ko var arī nepirkt?

Pirmkārt jāsaprot ir, ka, ja jūs vēlaties spēlēt hokeju iekštelpās, un to darīt daudz maz nopietni ar spēka paņēmieniem un asumu, tad šīs izmaksas būs daudz lielākas, kā tad, ja tu vēlies tikai pa sasalušu dīķi paslidot un tādā veidā patrenkāt ripu. Pilns aprīkojums tev var izmaksāt pat līdz 1000 Eiro, un tajā būs vairāk kā 10 dažādas lietas, kur Hokeja Nūja, ķivere un slidas būs tikai 1/4 vai pat 1/5 daļa no visa kopējā aprīkojuma.

Ja gribam uzskaitīt visas nepieciešamās lietas, kas vajadzīgas hokeja spēlētajam tad redzams, ka svarīgākās lietas jebkuram spēlētājam ir Slidas, Nūja, Ķivere un cimdi, bet tālāk jau aizsardzībai būs vajadzīgi kāju aizsargi, elkoņu aizsargi, plecu aizsargi, kakla aizsargs, aizsarg bikses, mutes aizsargs, hokeja zeķes, īpašā sporta apakšveļa un arī krekls, ko uzvilkt pa virsu visam šim aizsargājošajam apģērbam. Protams, ka visdārgākās lietas ir tieši slidas, ķivere un nūja, bet plecu sargi, hokeja bikses un cimdi arī nemaz nav tik lēti, tāpēc, ja tu domā šo spēli uzspēlēt tikai pa retam, iespējams tev pietiks tikai ar ķiveri, slidām, cimdiem un nūju, bet nākotnē palēnām var iepirkt arī pārējos aizsarg materiālus. Bet, ja tu domā spēlēt šo spēli īstā hokeja hallē ar īstajiem noteikumiem un iespējamajiem spēka paņēmieniem, tad noteikti, ka ir jāpērk viss piederumu komplekts, jo bez tā ir iespējams visnotaļ sāpīgi savainoties.

Katra no šīm detaļām ir atšķirīga, bet noteikti, ak svarīgākais ir izvēlēties labas un ērtas slidas, kas nespiedīs kājas, bet arī nebūs vaļīgas, lai tu varētu uz ledus jsuties labi un nedomāt par to, ka tev spiež kājas, vai ļogās potītes. Nūja un cimdi noteikti, ka arī ir svarīgi pirkumi, jo nepareiza nūja var būt par īsu vai par garu un ar to noteikti, ka būs grūti spēlēt, bet cimdi aizsargās rokas no citu spēlētāju nūjām, kā arī no rikošetu ripām, kas trāpot pa pliku miesu var nodarīt smagus bojājumus.

Kā redziet, tad Hokeja spēlētājam ir vajadzīgas daudz un dažādas lietas, un, ja spēlēt gribēsi nopietni tad jārēķinās ar 700-1000 Eiro izmaksām, bet ja to gribi darīt ap vakariem, noteikti, ka var iepirkt lietotus piederumus un tad cena būs tikai no 200 līdz 500 Eiro.

Categories: Uncategorized

Comments are closed.